Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaHubnutíŠumperk - Pitný režim při hubnutí

Šumperk - Pitný režim při hubnutíŠumperk - Pitný režim při hubnutí

Šumperk -

Pokud jste se rozhodli shodit pár kilogramů, budete mimo jiné muset dodržovat pitný režim při hubnutí. Jedná se o několik základních pravidel, které jsou důležité jak z hlediska hubnutí samotného, tak zdraví. Pitný režim při hubnutí by samozřejmě neměl zahrnovat sladké pití, které je vysoce kalorické. Takové nápoje samozřejmě přispívají k přibírání. Pitný režim při hubnutí by měl zahrnovat vodu či neslazené čaje. Ještě docela nedávno zahrnoval Ppitný režim při hubnutí minerální vody. Dnes specialisté varují, že přílišné pití minerálek může organismu škodit. Je však třeba rozlišit, jaké minerály průměrný Čech potřebuje a kterých má naopak nadbytek.

Minerální vody a pitný režim při hubnutí

Vysoké procento Čechů trpí nedostatkem hořčíku. V jejich těle je naopak nadbytek sodíku. Pokud je to i Váš případ. Měl by Váš pitný režim při hubnutí zahrnovat takovou minerální vodu, která obsahuje hodně hořčíku a naopak málo sodíku. Vhodná je například minerální voda Magnesia. pitný režim při hubnutí může zahrnovat 0,5 – 1 litr minerální vody s nižším obsahem sodíku a ostatních minerálů. Pokud rádi pijete čistou vodu a rozhodujete se, zda je pro Vás lepší balená či z kohoutku, můžete si klidně vybrat tu z kohoutku. Obsahuje však více chlóru a proto by jste ji měli nechat alespoň čtyři hodiny odstát. Pitný režim při hubnutí může zahrnovat pouze vodu z kohoutku a Vaše tělo o nic nepřijde.

Pitný režim při hubnutí – kolik vypít za den?

Nejčastější otázka, která se točí kolem pitného režimu při hubnutí je ohledně množství tekutin, které má člověk vypít. Obecné pravidlo, že by měl pitný režim při hubnutí zahrnovat 2 – 3 litry denně je velmi nepřesný. Člověk by měl vypít příslušné množství tekutin vzhledem k tělesné váze. Pitný režim při hubnutí od člověka, který váží 120 kilogramů bude vypadat zcela jinak, než pitný režim při hubnutí od 80 kilového člověka. Platí, že denní příjem tekutin by měl být cca 30 ml na 1 kg Váhy. Při zvýšené tělesné zátěži by však měl být pitný režim při hubnutí opět odlišný. Více pohybu znamená více pocení a tedy vyšší potřebu tekutin.

Zobrazeno 0-0 inzerátů z 0

Inzeráty - Šumperk - Pitný režim při hubnutí


1