Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaHubnutíTábor - Obezita

Tábor - ObezitaTábor - Obezita

Tábor -

Obezita je obrovský problém, který postihuje lidi všech věkových kategorií. Stačí se podívat kolem sebe. Obézních lidí neustále přibývá a je to dáno jak špatnou stravou, tak celkovým životním stylem. Velmi markantní je obezita u dětí. Malé děti se často přejídají a mají velmi špatné stravovací návyky. Zde je to chyba především jejich rodičů, kteří svým dětem nevštěpují zásady zdravé výživy. Obezita u dětí je stále častějším jevem. Děti na svou tloušťku velmi doplácejí a to jak ze zdravotního hlediska, tak z psychického. Často jsou terčem posměchu ve školách a potýkají se s psychickými problémy, které se s nimi táhnou až do dospělosti. V současné době dosahuje obezita u dětí velmi drastických rozměrů a je jen na rodičích, zda se ji podaří zmírnit.

Obezita a antikoncepce

Obézní ženy to nemají jednoduché. Mnoha ženám se po porodu nepodaří zhubnout a naopak ještě více přibývají. Mnoho žen trápí obezita a antikoncepce. Mnoho antikoncepčních pilulek má nežádoucí efekt, kterým je přibírání. Ženy, které berou nevhodně zvolenou antikoncepci velmi rychle přibývají na váze. Obezita a antikoncepce je značný problém a lze vyřešit jedině změnou antikoncepčních pilulek. Pokud máte dojem, že Vám Vaše antikoncepce nesvědčí, poraďte se se svým gynekologem.

Obezita v armádě a hypnoterapie

Obezita se týká všech oborů a výjimkou není ani obezita v armádě. Spousta vojáků, kteří mají vyšší šarže a tudíž sedavé zaměstnání trpí obezitou. Důstojníci, kteří mají na starosti papírování velmi rychle přibývají na váze, které se poté nemohou zbavit. Obezita v armádě je značný problém, který nelze globálně řešit. Vojáci by se sami měli zamyslet nad svou životosprávou a něco s ní udělat. Velmi dobrým řešením je hypnoterapie, tedy léčba obezity hypnózou. Pokud máte problémy s váhou a již jste vyzkoušeli všechno, možná Vám hypnoterapie pomůže.

Zobrazeno 0-0 inzerátů z 0

Inzeráty - Tábor - Obezita


1